KONST / Litografier / Färglitografi 12144329
nr 1214 4329
Färglitografi
Björn Pettersson, sjömärke. Signerad, numrerad 5/10. Motivet: 62x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:42:25
150 kr
400 kr